Konopny Kalendarz Księżycowy 2022

kalendarz

KALENDARZ KONOPNY 2022

Kalendarz skierowany jest do pełnoletnich użytkowników Cannabis, domowych ogrodników, profesjonalnych growerów oraz całego środowiska konopnego.

60,00 zł
Brutto

 

Bezpieczne zakupy

 

Wysyłka w 24h

 

30 dni na zwrot

Konopny Kalendarz Księżycowy 2022

KONOPNY KALENDARZ KSIĘŻYCOWY to biodynamiczny kalendarz ogrodnika stworzony specjalnie pod konopie. Zdjęcia pięknych roślin i dorodnych kwiatostanów w połączeniu ze specjalnie przygotowanym księżycowym kalendarzem ogrodnika bez wątpienia zainteresują sympatyka tematu.

Kalendarz ogrodnika powstał w oparciu o fazy księżyca. Przy każdej dacie przedstawione zostały ikony informujące o pracach ogrodniczych, jakie należy lub nie powinno się wykonywać danego dnia, m.in. kiełkowanie, przycinanie czy przesadzanie. Tym samym jest czytelny i przejrzysty.

Kalendarz konopny 2022

Publikacja składa się z 13 bindowanych kartek formatu A3: okładki oraz 12 miesięcy przedstawiających zdjęcia roślin i dorodnych kwiatostanów.  Jest to pierwsza tego typu publikacja w języku polskim, która pojawiła się po raz pierwszy w 2014 roku.

Do kalendarza dołączona zostanie legenda, która wyjaśni Wam znaczenie każdej z ikonek.

Ważnym aspektem jest fakt, że kalendarz skierowany jest jedynie do do osób pełnoletnich, mieszkańców krajów, których prawo zezwala na uprawę konopi.

Kalendarz Konopny ofertowany przez Hemp Space to bez wątpienia doskonałe narzędzie  początkujących, domowych ogrodników oraz wieloletnich growerów. Celem publikacji nie jest zachęcanie ani nakłanianie do posiadania ani uprawy konopi innych niż włókniste. Przypominamy, że zgodnie z polskim prawem jest to zabronione i zagrożona karą pozbawienia wolności.

Zestaw zawiera:

  • Kalendarz ścienny na 2022 rok w formacie A3
  • Zestaw prac ogrodniczych zalecanych każdego dnia w ogrodzie
  • Legenda wyjaśniająca opracowane ikonki
  • Komplet 5 konopnych kolorowanek
  • Zestaw 12 flamastrów HempSpace
  • Wlepki
kalendarz
5 Przedmioty

Specyficzne kody